SKOLESTART STRØMME 2020

Nå nærmer det seg skolestart på Oasen Strømme! Vi gleder oss til å treffe alle igjen, og også å treffe mange nye elever!  Mange, både voksne og barn er spente på hvordan dette skoleåret kommer til å bli. Vi er opptatt av å følge de gjeldende rådene i forhold til smitte, men selvfølgelig også å møte elevene på en god måte! Det er viktig at alle skal kjenne seg trygge, og at vi skal kunne ha en god skoledag både faglig og sosialt. Det mener vi at vi skal få til! Vi følger med på smittevernrådene som oppdateres jevnlig ut fra situasjonen i landet og lokalt. 

På grunn av smittevern har vi for sikkerhets skyld delt elevene i to ved oppstart mandag 17. august. Barnetrinnet (1.-7. trinn) møter i skolegården kl 09.00. Ungdomstrinnet (8.-10. trinn) møter i skolegården kl 9.45.
Alle familiene ved skolen får mer detaljert info i en mail om oppstart og hvordan vi organiserer dagene.

Vi har fremdeles ledige plasser på alle trinn, men noen grupper nærmer seg fulle. Ta kontakt om dere vurderer skolen vår så tar vi en prat om hva vi kan tilby! 

Vel møtt til mandag!