Sommerhilsen fra Oasen skole Strømme

Det nærmer seg sommerferie på Oasen Strømme. Etter ett år i Liane Ringvei, ser vi hvor bra det er med stor skolegård, fotballbane og skogen som lekeområde. Her er det mye god aktivitet! Inne har vi det også bra, med store lyse klasserom, og ansatte som hver dag gjør sitt beste for at elevene skal lære og trives! Så gleder vi oss også til neste etappe hvor vi skal bygge ny, flott skole å flytte inn i om en stund. 

Vi har i de fire årene skolen har eksistert hatt en flott vekst i elevtall, fra de 18 elevene som hadde sin første skoledag i august 2015, til de 76 som snart tar sommerferie. Vi gleder oss til ferie, men også til å starte opp med vårt femte skoleår i august. Da regner vi med å ønske over 90 elever velkommen. I disse dager er det flere elever på besøk, så vi er spente på hvor mange vi faktisk er i august. Klarer vi å bli 100? Vi tar gjerne i mot elever på besøk, så om dere tenker på om skolen vår kunne være noe for dere, så ta kontakt! Kontaktinfo finner dere på hjemmesiden. Det er plass i alle gruppene, men noen nærmer seg fulle. Til høsten har vi 10. trinn for første gang. De er en flott gjeng på rundt 18 elever. I tillegg til å ønske nye elever velkommen, er det også fire nyansatte som starter opp i august. Første skoledag etter ferien er torsdag 15. august. 

Vi ønsker alle en velsignet god sommer!